Kulbiliigutajad


Kindlasti huvitab sind, kes siin blogis tegutsevad! Meid on selle retseptikogu taga küll, või õigemini kaks aga teine on piisavalt pisike, et hetkel veel kätega emme söögi tegemise ajal lauda patsutada ja suud kaasa matsutada.

Meie toreda, erksavärvilise elamu suurte akende juures kasvavad kevaditi värvilistes pottides erinevad maitsetaimed, suvel rõdul amplis maasikad ning vanaema juures maal kõik muu värske.

Kodukana munad, kaunid rabarbrid, redised, kurgid-tomatid-kaalid ning jänesekapsas! Mida sa hing veel ihaldad...

Nagu enamik, armastame talvel tummisemat kraami ning suvel värskemat, seetõttu on ka blogi sildid ja aastaaegade kaupa jaotatud!

Suvel ilmuvad siia kindlasti ka meie hoidisteretsepte, need on otse minu peast-elukaaslase kriitilise maitsemeele alt tulnud või pärinevad vanavanaema varasalvest!

**********

Retseptikatel tänab kõiki, kes on andnud katlale põhjust end tulele podisema panna ja retsepte-pilte toota. Seetõttu oleme siia lehele ära toonud need, kelle retseptid siin on ilmunud!


Maris Arulepp
Blogi autor ja fotograaf, elukutselt pulmafotograaf

Alustasin toidublogimist juba ammu, kuid siis saabus kriis... kuhu minna edasi? Blogi formaat oli välja arendamata ja igav, seetõttu otsustasin luua koha, kus kõik toiduhuvilised saavad oma salaretsepte ja parimaid roogi jagada.

Arendan seda ettevõtmist aegamisi, eks ainult aeg näitab kuhu ta jõuda võib! :)


Marin
Lisajõud ehk usin lisaperenaine meie blogis

Armastan toidu esteetikat-värve, aroome, maitseid, vorme, kauneid nõusid... Maitse on toidu nautimisel tähtsaim element, kuid peaaegu sama oluliseks pean toidu atraktiivset väljanägemist.

Kokates eelistan kasutada võimalikult palju puhast toorainet. Mulle meeldib katsetada ka nn erimenüüsid (diabeedikutele, gluteeni-laktoosivabad toidud jms).

Kuigi ma pole väga suur magusasõber, siis küpsetamine kuulub vaieldamatult minu lemmikute hulka. See annab võimaluse ilumeele käiku lasta ja nokitseda pisimagi detailini kaunistuste kallal.

Tordipritsid, tüllid, huvitavate kujudega koogivormid-see on minu kirg. Ainult esteetiliselt õigesti valmistatud toit tagab naudingu!

1 kommentaar:

  1. Väga-väga soe, kodune ja tore blogi! Hirmus vahvad pulmapildid ka, sealtkaudu sattusingi siia. Päikest!

    VastaKustuta