Videoretseptid

Hetkel on see leht veel tühi, seetõttu ootangi siia teie kommentaare. Mille tegemist sooviksite video abil õppida? On see sushi? Brüleekreem? Suflee või ideaalne pärmitainas või ehk miskit muud?

Anna teada ning kõigi kommenteerijate vahel, loosime 31.05.12 (pikendasime kuni maikuu lõpuni) välja ühe suure komplekti isetehtud maiuseid või muud magusat (see aga juba kokkuleppel võitjaga) ning kindlasti ei puudu komplektist ka mõni põnev ja väärtuslik maitseaine!

3 kommentaari:

 1. tere ja jõudu
  mina sooviks näha videoretseptides ennekõike klassikuid. Seda sellepärast ,et enamasti on kõik uued asjad juba millegi vana tulemus ,kuid kui tahta päris originaali ,siis on retsepti leidmisega raskusi.
  kuna ise tegelen rohkem magusate asjadega ,siis oleks eelisolukorras igasugused põhi taignad (lehttainas,keedutainas jm) ja muud maailma magusad klassikud Sacher,napoleon ja muud sellised koogid

  inspiratsiooni ja vastupidamist

  Merike

  VastaKustuta
 2. Sushi. Seda kokku kruttides teen midagi valesti, nii et lõpptulemus ei näe üldse välja nii, nagu peaks.

  VastaKustuta
 3. Kringel. Olen viimasel ajal uurinud ja puurinud retsepte, et üks kringlitegu ette võtta, kuid siiski tahaks näha, mismoodi üks kringel valmib, ennem kui ise sellise asja ette võtan. :)

  VastaKustuta